Me plisa dhe me shqiponjë, tifozët shqiptarë fillojnë të hyjnë në stadium - Gazeta Express
string(72) "me-plisa-dhe-me-shqiponje-tifozet-shqiptare-fillojne-te-hyjne-ne-stadium"

Botërori 2022

Gazeta Express

02/12/2022 19:48

Me plisa dhe me shqiponjë, tifozët shqiptarë fillojnë të hyjnë në stadium

Botërori 2022

Gazeta Express

02/12/2022 19:48

Sipas disa raportimeve të fundit, flamujt e Shqipërisë dhe Kosovës nuk do të lejohen në stadium në ndeshjen Zvicër-Serbi, e vlefshme për Kampionatin Botëror.

Megjithatë, mediat serbe kanë publikuar fotografi të tifozëve shqiptarë që tashmë gjenden në stadium, transmeton Gazeta Express.

Ata shihen me plisa në kokë dhe duke e bërë shqiponjën me duar.