Me pantallona të shkurtra dhe shapka, momenti kur arrestohet 42-vjeçari që plagosi policin në Tiranë - Gazeta Express
string(99) "me-pantallona-te-shkurtra-dhe-shapka-momenti-kur-arrestohet-42-vjecari-qe-plagosi-policin-ne-tirane"

Me pantallona të shkurtra dhe shapka, momenti kur arrestohet 42-vjeçari që plagosi policin në Tiranë

Shqiperi

Gazeta Express

21/09/2023 21:19

Është publikuar momenti kur Klered Bozhani, 42 vjeç arrestohet nga policia dhe dërgohet në komisariat.

Bozhani, i cili plagosi efektivin e “Shqiponjave”, u kap 24 orë pas krimit pranë banesës së tij. Ai shfaqet në video me shapka me gisht dhe pantallona të shkurtra, një veshje shtëpie apo plazhi, teksa shoqërohet nga policia.

Lexo Edhe:

Gjatë momentit të arrestimit 42-vjeçarit iu sekuestrua në cilësinë e provës materiale arma e zjarrit pistoletë, e përdorur gjatë krimit.