Me një lojtar më shumë në fushë, Young Boys reagon dhe i shënon Unitedit - Gazeta Express

Me një lojtar më shumë në fushë, Young Boys reagon dhe i shënon Unitedit

Sport

Gazeta Express

14/09/2021 20:13

Young Boys e ka barazuar në 1-1 rezultatin kundër Manchester United.

Pas sulmeve të vazhdueshme në pjesën e dytë, Nicolas Ngamaleu arriti që të shënojë për 1-1 në minutën e 66-të, raporton Express.

Lexo Edhe:

Young Boys e shfrytëzoi epërsinë numerike në fushë, pasi që nga minuta e 35’ po luan me një lojtar më shumë, Aaron Wan-Bissaka u ndëshkua direkt me të kuq, pas një ndërhyrje të rrezikshme.

GOLI KETU