Me në fund i “dhez” Bebe Rexhës, përflitet për veshjen në dasmën e Paris Hiltonit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

12/11/2021 19:50

Me në fund i “dhez” Bebe Rexhës, përflitet për veshjen në dasmën e Paris Hiltonit

Yjet

Gazeta Express

12/11/2021 19:50

Paris Hilton u martua me sipërmarrësin Carter Reum në një ceremoni luksoze të enjten.

Në dasmë kanë qenë të ftuar plot yje, ndër ta edhe këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha.

Lexo Edhe:

E për dallim nga herët tjera ku shqiptarja nuk përflitet për stilin e saj, kësaj radhe ajo është përfolur, derisa ajo ka shfaqur linjat e saj me një fustan të kaltër, pa rripa, me një të çarë që konsiderohet dramatike.

Dasma e Paris Hilton u mbajtë të enjten në mbrëmje.

Këngëtarja e hitit “Break My Heart” po ashtu grimin derisa u bë bionde në një pamje të bukur me kaçurrele. Në këtë dasmë ajo për herë të parë u pa edhe me të dashurin e saj, producentin Keyan Safyari.

Në anën tjetër, Paris Hilton tregoi në këtë dasmë unazën e saj gjigante të fejesës, që është një unazë diamanti me vlerë dy milionë dollarë.

Paris dhe Carter filluan lidhjen në vitin 2019. /GazetaExpress/