Me në fund Beatrix flet për lidhjen e Borës dhe Donaldit - Gazeta Express
string(56) "me-ne-fund-beatrix-flet-per-lidhjen-e-bores-dhe-donaldit"

TV/Film

Gazeta Express

03/06/2022 19:43

Me në fund Beatrix flet për lidhjen e Borës dhe Donaldit

TV/Film

Gazeta Express

03/06/2022 19:43

Emisioni “ Mirage” edhe këtë javë vjen me materiale dhe intervista ekskluzive.

Për herë të parë pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj vjen me një intervistë eksluzive për një media, shkruan lajmi.net.

Trixa për emisionin “Mirage”, ka folur për ribashkimin e Borës dhe Donaldit.

Si e sheh Trixa marrëdhënien në mes Borës dhe Donaldit dhe cili është komenti i saj për këtë çështje?

E kuptoni në materialin e përgatitur nga “Mirage”.

Kliko për VIDEO

VIDEO 2