Me kë është në lidhje Shkenda Dubova? - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/08/2020 21:39

Me kë është në lidhje Shkenda Dubova?

Rozë

Gazeta Express

14/08/2020 21:39

Është një prej personazheve më të komentuara në skenën shqiptare si për punën ashtu edhe jetën personale.

Ndarja nga i dashuri i saj i fundit pati bërë bujë në mediat shqiptare. Nga ajo kohë, Dubova nuk është përfolur sa i përket kësaj pjese.

Në emisionin Sonte në T7 ajo e thyen heshtjen dhe tregon më detajisht për jetën personale.