“Më ke drejtuar gishtin për ngacmim seksual” – Vijon përplasja mes Meriton Mjekiqit dhe Egla Cenos - Gazeta Express
string(94) "me-ke-drejtuar-gishtin-per-ngacmim-seksual-vijon-perplasja-mes-meriton-mjekiqit-dhe-egla-cenos"

Rozë

Gazeta Express

11/05/2024 22:42

“Më ke drejtuar gishtin për ngacmim seksual” – Vijon përplasja mes Meriton Mjekiqit dhe Egla Cenos

Rozë

Gazeta Express

11/05/2024 22:42

Debati mes Meritonit dhe Eglës vazhdon të jetë shumë i ashpër edhe gjatë spektaklit të sotëm (e shtunë).

Egla: I kam thënë që mamasë së Meritonit i vjen turp kur sheh të birin se si sillet. Për të shpëtuar nga ky presion kam bërë sikur kjo gjë nuk më shqetësonte. Nuk ia dola dot më.

Lexo Edhe:

Meritoni: Më tha i ke fiksim gratë e vjetra.

Egla: Po, merru me moshat e tua.

Meriton: Dashuria s’njeh moshë. Më provokon për të më nxjerrë jashtë vetes. Ma drejtoi gishtin për ngacmim seksual.

Egla: Unë nuk kam thënë kurrë më ke ngacmuar seksualisht. I kam thënë që je duke i përdorur të gjitha situatat në konotacione seksuale janë të ndryshme. Nga kjo shtëpi më është përmendur vëllai nga Meritoni, që ku punon. Konotacioni ishte a punon në shtëpi bari…

Meritoni: O mashtruese, o gënjeshtare, kur kam thënë ‘në shtëpi bari’?