“Më ka harruar”, takimi i Oltes me djalin emocionon shqiptarët - Gazeta Express
string(59) "me-ka-harruar-takimi-i-oltes-me-djalin-emocionon-shqiptaret"

“Më ka harruar”, takimi i Oltes me djalin emocionon shqiptarët

Rozë

Gazeta Express

01/04/2023 21:40

Olta ka vendosur të largohet nga shtëpia e Big Brother.

Vendimi i saj ishte i papritur për banorët e shtëpisë dhe publikun gjithashtu.

Lexo Edhe:

Ajo ka shprehur mungesën e djalit dhe shpesh ka pasur gjendje të rënduar emocionale. Ajo ka thënë se para se të jetë lojtare e Big Brotheri-t, është nënë dhe familja për të është gjëja më e shenjtë.

Pas kësaj Olta ka takuar të birin në dhomën e surprizave duke krijuar një moment plot emocione.

“Nuk më njeh, më ka harruar”, ishin fjalët e Oltës mes lotësh.