"Më inatçorët", këto shenja horoskopi nuk e falin kurrë tradhtinë - Gazeta Express
string(62) "me-inatcoret-keto-shenja-horoskopi-nuk-e-falin-kurre-tradhtine"

Shqiperi

Gazeta Express

13/07/2023 20:39

“Më inatçorët”, këto shenja horoskopi nuk e falin kurrë tradhtinë

Shqiperi

Gazeta Express

13/07/2023 20:39

Çdo njeri në një moment të jetës së tij është përballur me pabesisë. Një situatë që të prehen gjunjët dhe toka lëviz poshtëkëmbëve, dheu gati hapet për të të përpirë. Të gjitha këto ndjesi janë familjare për një pjesë të mirë të njerëzve.

E vërteta është se secili prej nesh ka reagime të ndryshe kur dëgjon për pabesinë ndaj tij. Por tre janë shënjat e horoskopit që nuk duan t’iu shohin më as “bojën” pas kësaj:

Lexo Edhe:

Binjakët

Për Binjakët, nëse kërkon shumë kohë, nuk ka kthim prapa. Për ta vendimi është një rrugë njëkahëshe dhe çdo gjë tjetër, thjesht humbje kohe. Ai nuk e toleron pabesinë dhe largohet menjëherë dhe pa zhurmë.

Virgjëresha

Virgjëresha racionaliste e di se kur diçka ndodh një herë, është fatalisht e detyruar të ndodhë përsëri. As mos u mundoni të bindni një Virgjëreshë që të mos largohet, ata do ta bëjnë këtë pa u menduar.

Gaforrja

Nëse Gaforrja tradhtohet, duket sikur bota e tij po shkatërrohet. Nuk ka të bëjë fare me egon e tij, ka të bëjë thjesht me besnikërinë që tregoi ndaj personit që e tradhtoi. Fillimisht mund ta bëjë partnerin të besojë se do ta falë, por po punon për vendimin që duket përfundimtar.