“Me def” quhet kënga më e re e Ya Ninas me Don Phenom - Gazeta Express
string(51) "me-def-quhet-kenga-me-e-re-e-ya-ninas-me-don-phenom"

Muzike

Gazeta Express

21/07/2023 20:41

“Me def” quhet kënga më e re e Ya Ninas me Don Phenom

Muzike

Gazeta Express

21/07/2023 20:41

Mbrëmë në mesnatë është publikuar kënga më e re e këngëtares Ya Nina me reperin Don Phonom

“Me def” është kënga më e re e dyshes Ya Nina dhe Don Phenom që i është shtuar playlistës së re të hiteve shqiptare këtë verë.

Lexo Edhe:

Kënga është një prodhim i Donat Prelvukaj, i njohur në publik si Cricket, kurse teksti është shkruar nga Cricket, Alien, Elinel dhe Don Phenom.

Kënga është lansuar mbrëmë dhe deri me tani ka marrë komente të përziera pozitive  dhe negative nëpër rrjetet sociale. /GazetaExpress/