Mbytet një fëmijë njëvjeçar në një pishinë në Drenas - Gazeta Express
string(53) "mbytet-nje-femije-nje-vjecar-ne-nje-pishine-ne-drenas"

Lajme

Gazeta Express

04/07/2022 23:05

Mbytet një fëmijë njëvjeçar në një pishinë në Drenas

Lajme

Gazeta Express

04/07/2022 23:05

Një fëmijë një vjeçar është mbytur në një pishinë në fshatin Likoshan të Drenasit.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express drejtori i Qendres Kryesore të Mjekësisë Familjare në këtë qytet Ismet Bogiqi. Bogiqi tha se vdekjen e fëmijës e ka konstatuar ekipi i mjekëve nga Qendra e Mjekësisë Familje në Drenas.

Lexo Edhe:

Ai theksoi se lidhur me rastin janë informuar edhe policia dhe ata janë në vendin e ngjarjes duke hetuar rastin.  Drejtori i QKMF-së tha se trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.