Mbyllet pjesa e parë e vazhdimeve, ska ndryshim rezultati në ndeshjen Maroku-Spanja - Gazeta Express
string(82) "mbyllet-pjesa-e-pare-e-vazhdimeve-ska-ndryshim-rezultati-ne-ndeshjen-maroku-spanja"

Botërori 2022

Gazeta Express

06/12/2022 18:14

Mbyllet pjesa e parë e vazhdimeve, ska ndryshim rezultati në ndeshjen Maroku-Spanja

Botërori 2022

Gazeta Express

06/12/2022 18:14

Ka përfunduar pjesa e parë e vazhdimeve në ndeshjen Maroku-Spanja, e vlefshme për 1/8 e finales së Kupës së Botës.

Nuk ka ende ndryshim rezultati, teksa ndeshja po vazhdon të mbetet 0:0.

Loja e rregullt prej 90 minutave u mbyll baras dhe pa gola, shkruan Gazeta Express.

Fituesi nga kjo përballje do të sigurojë kalimin për në çerekfinale, aty ku do të takohet me fituesin nga ndeshja mes Portugalisë dhe Zvicrës. /Gazeta Express/