Mbyllet baras miqësorja mes Trepçës ’89 dhe Prishtinës - Gazeta Express
string(53) "mbyllet-baras-miqesorja-mes-trepces-89-dhe-prishtines"

Sport

Gazeta Express

06/07/2022 19:17

Mbyllet baras miqësorja mes Trepçës ’89 dhe Prishtinës

Sport

Gazeta Express

06/07/2022 19:17

Trepça ’89 dhe Prishtina e kanë zhvilluar sot një ndeshje miqësore mes vete në kuadër të fazës përgatitore .

Ndeshja është zhvilluar në stadiumin “Riza Lushta” të Mitrovicës, teksa ka përfunduar pa fitues.

Lexo Edhe:

Ndeshja u mbyll me rezultatin 1:1, shkruan Gazeta Express.

I rikthyeri, Kreshnik Uka, shënoi për prishtinasit, kurse Rilind Nimani për mitrovicasit.

FC Prishtina e ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore në kuadër të fazës përgatitore. Skuadra kryeqytetase është…

Posted by FC Prishtina on Wednesday, 6 July 2022