Mbyllen pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës - Gazeta Express
string(50) "mbyllen-pjeset-e-para-ne-tri-ndeshjet-e-superliges"

Mbyllen pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës

Sport

Gazeta Express

19/03/2023 13:54

Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshjet e fundit të javës së 26-të në Superligën e Kosovës.

45 minutat e parë në derbin mes Gjilanit dhe Llapit përfunduan me rezultatin 1:1, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Albert Dabiqaj shënoi për gjilnasit, kurse Fernandinho për llapjanët.

Trepça ’89 shkoi në pushimin mes pjesëve me epërsi minimale, 1:0, ndaj Dukagjinit.

Golin për mitrovicasit e shënoi Abdullah Oyekanmi.

Gola nuk pati në pjesën e parë të sfidës mes Ferizajt dhe Ballkanit. /Gazeta Express/