Mbyllen pjesët e para në Superligë, këto janë rezultatet - Gazeta Express
string(57) "mbyllen-pjeset-e-para-ne-superlige-keto-jane-rezultatet-3"

Futboll

Gazeta Express

18/05/2024 16:00

Mbyllen pjesët e para në Superligë, këto janë rezultatet

Futboll

Gazeta Express

18/05/2024 16:00

Kanë përfunduar pjesët e para në pesë ndeshjet e xhiros së parafundit në Superligë.

Ndeshja kryesore mes Llapit dhe Ballkanit në “Zahir Pajaziti” është momentalisht 0:0, rezultat ky që i konvenon suharekasve.

Lexo Edhe:

Në derbin e Anamoravës është Gjilani që po avancon 1:0 ndaj Dritës.

Këto janë rezultatet:

Llapi 0:0 Balkani

Gjilani 1:0 Drita

Prishtina 1:0 Fushë Kosova

Malisheva 2:1 Liria

Feronikeli 74 2:1 Dukagjini