Mbyllen pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet - Gazeta Express
string(72) "mbyllen-pjeset-e-para-ne-dy-ndeshjet-e-superliges-keto-jane-rezultatet-2"

Mbyllen pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Futboll

Gazeta Express

24/02/2024 13:52

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e sotme të Superligës së Kosovës në futboll.

Ballkani është duke barazuar 1:1 në shtëpi ndaj Gjilanit, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Suharekasit ishin duke avancuar, por Gjilani barazoi me një penallti në minutant shtesë.

Në anën tjetër, Malisheva dhe Feronikeli 74 e kanë mbyllur pjesën e parë pa gola të shënuar.