Mbyllen pjesët e para në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve - Gazeta Express
string(58) "mbyllen-pjeset-e-para-ne-dy-ndeshjet-e-liges-se-kampioneve"

Futboll

Gazeta Express

17/04/2024 21:51

Mbyllen pjesët e para në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve

Futboll

Gazeta Express

17/04/2024 21:51

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e sontme në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve.

Rezultati pas 45 minutave në ndeshjen Manchester City-Real Madrid është 0:1 për madrilenët.

Lexo Edhe:

“Los Blancos” kaluan në epërsi në minutën e 12-të kur shënoi Rodrygo, shkruan Gazeta Express.

Kurse, në ndeshjen tjetër mes Bayern Munich dhe Arsenal, rezultati është i barabartë 0:0.