Mbush 51 vjet, Jennifer Aniston sjell poza me dukjen që do të ju lë pa fjalë - Gazeta Express

Mbush 51 vjet, Jennifer Aniston sjell poza me dukjen që do të ju lë pa fjalë

Gazeta Express

12/02/2020 12:09

Jen Aniston ka mbushur 51 vjeç mirëpo ajo nuk duket fare për moshën që ka.

Mbushi plot 51 vjeçe më 11 shkurt, mirëpo po të shohësh fotot dhe format e saj, askush nuk do ta besoje se Jennifer Aniston po shkon drejt plakjes.

Përkundrazi, fiziku i saj i jashtëzakonshëm nxjerr gjithnjë në pah linjat super seksi të aktores së famshme të Hollivudit.

Së fundmi ajo ka pozuar për  “Interview Magazine”, reviste për të cilën u intervistua nga kolegia e saj e aktrimit dhe mikesha  Sandra Bullock.

Pasi ka arritur thuajse gjithçka në karrierën kinematografike, objektivi i saj i të ardhmes së afërt është të shohë fëmijët e saj tek vrapojnë.

Jam rritur në një ambient të pasigurte gjatë viteve të fëmijërisë. Jetoja në një familje të destabilizuar prandaj po përpiqem që të ardhmes sime ti ofroj një të ardhme të sigurte dhe ambient të qetë. Në trurin tim shoh në sfond oqeanin, fëmijë që vrapojnë para syrit tim, ushqim për ta, rrëmujë familjare. Këtë dëshiroj në të ardhmen“, u shpreh ish partnerja e Brad Pitt në intervistën e 51 vjetorit