‘Mbrëmë do kisha ikur’ - Gazeta Express
string(20) "mbreme-do-kisha-ikur"

‘Mbrëmë do kisha ikur’

TV/Film

Gazeta Express

27/03/2024 20:16

Pas ‘Prime-t’ të djeshëm, Françeska është përfshirë në një debat me Ilnisën dhe Meritonin dhe menjëherë pas kësaj Françeska nisi të bëjë valixhet gati për të dalë nga shtëpia.

Pasditen e sotme ajo ka zhvilluar një bisedë në ambientet e jashtme të shtëpisë teksa flet për situatën e mbrëmshme dhe për vendimin që Françeska mori për tu larguar nga formati dhe flet për ‘mbështetjen’ që Jetmiri i dha asaj.

Lexo Edhe:

“Unë mbrëmë do kisha ikur Heidi më beso, që isha mërzitur. Më kanë mbyllur derën me zor. Të ishte për të tjerët kisha ikur. Më ka dhënë një mbështetje shumë të madhe mbrëmë.”

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)