Mblidhet Komiteti për koordinimin dhe vlerësimin e situatës me pandeminë - Gazeta Express

Mblidhet Komiteti për koordinimin dhe vlerësimin e situatës me pandeminë

Lajme

Gazeta Express

22/09/2020 17:10

Komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente ka mbajtur mbledhjen e radhës në të cilin është diskutuar për situatën epidemiologjike rreth Covid-19

Takimi është kryesuar nga ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, përderisa ky i fundit do të mbajë konferencë për medie pas takimit.