Mbi 1.5 milionë shikime për më pak se 24 orë për Kidën e Mozzik me PP - Gazeta Express

Mbi 1.5 milionë shikime për më pak se 24 orë për Kidën e Mozzik me PP

Gazeta Express

03/07/2020 18:18

Videoja e këngëve të publikuara nga Kida dhe Mozzik në mesnatën e djeshme ka kaluar 1.5 milionë shikime në Youtube.

Kida dhe Mozzik kanë thyer rekorde me bashkëpunimin e tyre më të fundit.

Dyshja kanë vendosur të sjellin dy këngë në një video, me dy “P” tjera pas “Premtimet”, “Paranojë” e “Pishmon”.

KIDA x MOZZIK – PP

E këto këngë janë pritur shumë mirë nga publiku shqiptar, duke u dëgjuar, shpërndarë e komentuar me të madhe, shkruan Gazeta Express.

Kjo vërehet edhe nga shikimet në videon në Youtube, ku për më pak se 24 orë që nga publikimi, ka arritur të shikohet mbi 1.5 milionë herë.

Kida dhe Mozzik për muzikën e kësaj kënge kanë vendosur të bashkëpunojnë me Mixey, ndërsa videoklipet janë realizuar nga Elena Kelmendi./Gazeta Express/