Mbappe e kalon PSG-në në epërsi, i shënon Man Cityt - Gazeta Express

Mbappe e kalon PSG-në në epërsi, i shënon Man Cityt

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 22:10

Është zhbllokuar rezultati në sfidën mes Manchester City dhe PSG që po zhvillohet në Etihad Stadium.

Me të filluar pjesa e dytë, në minutën e 50-të, Kylian Mbappe arriti që të shënojë një gol të bukur për rezultatin 1-0, raporton Express.

Lexo Edhe: