Maya e nxeh “rrjetin” me gjoksin e saj - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

18/02/2021 20:40

Maya e nxeh “rrjetin” me gjoksin e saj

Yjet

Gazeta Express

18/02/2021 20:40

Maya Jama ka rritur temperaturat sot derisa ka treguar trupin e saj sensacional derisa pozon para pasqyrës dhe tregon gjoksin e saj

Ajo shpesh di t’i mahnitë fansat me foto në rrjetet sociale.

Maya Jama ka treguar trupin e saj seksi në disa foto në Instagram.

Prezantuesja (26) edhe njëherë ka shpërthyer me like në Instagram derisa tregon kryesisht gjoksin e saj në këtë paraqitje. /GazetaExpress/