Maura tregon asetet në bikine - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 19:18

Maura tregon asetet në bikine

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 19:18

Ylli i Love Island, Maura Higgins ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine të masës së vogël, derisa ka realizuar një fotosesion në Gjibraltar

Ajo do të jetë njëra prej të ftuarave në Love Island edhe 2021, të cilët u paralajmëruan të hënën.

Lexo Edhe:

Ish garuesja në këtë emision ka treguar se ajo nuk ka humbur dhe në Instagram ka shpërndarë foto tepër seksi gjatë një fotosesioni në Gjibraltar para 3.2 milionë fansave.

Bukuroshja irlandeze (30) është shfaqur në bikine para se të bëj një paraqitje në bikine të vogla. /GazetaExpress/