Maura shfaq format me bikine gjatë pushimeve - Gazeta Express
string(44) "maura-shfaq-format-me-bikine-gjate-pushimeve"

Yjet

Gazeta Express

13/06/2022 20:08

Maura shfaq format me bikine gjatë pushimeve

Yjet

Gazeta Express

13/06/2022 20:08

Maura Higgins është shfaqur me bikine dhe me një fustan të shkurt të zi, duke marrë rreze të diellit dhe duke shijuar pushimet e saj

Maura Higgin duket as më pak e as më shumë sensacionale në minifundin e saj të zi dhe bikine në disa foto që ajo i ka postuar të dielën.

Lexo Edhe:

Ish ylli i Love Island (31) ka shfaqur fizikun e saj të jashtëzakonshëm në disa selfie që ka postuar në Story të Instagramit.

Modelja është dukur në formë të mirë dhe me këto foto ka treguar dhomën e saj luksoze të hotelit. /GazetaExpress/