“Mashallah” për Taynan e Butën - Gazeta Express
string(28) "mashallah-per-taynan-e-buten"

Muzike

Gazeta Express

27/04/2023 21:22

“Mashallah” për Taynan e Butën

Muzike

Gazeta Express

27/04/2023 21:22

Tayna dhe Buta kanë sjell këngën e tyre më të re “Mashallah”

Tayna dhe Buta kanë lansuar sonte këngën me një tekst interesant që quhet “Mashallah”.

Lexo Edhe:

Këngë është punuar nga Edison Berkolli LIM, Don Gima dhe DJ Viper.

Sigurisht ajo është shkruar nga Tayna dhe Buta. /GazetaExpress/