Martohet vajza e Remzie Osmanit, publikohen foto nga festa - Gazeta Express

Martohet vajza e Remzie Osmanit, publikohen foto nga festa

Rozë

Gazeta Express

23/10/2020 19:59

Sot është kurorëzuar dashuria e vajzës së Remzie Osmanit.

Në një organizim privat familjar Riola dhe i fejuari i kanë thënë po njëri-tjetrit.

Në rrjetet sociale janë publikuar fotografi të çiftit.