Martohet reperi i njohur kosovar, dalin pamjet nga dasma - Gazeta Express

Martohet reperi i njohur kosovar, dalin pamjet nga dasma

Rozë

Gazeta Express

01/10/2020 18:33

Reperi S4MM tenton që çdo herë jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve.

Vitin e kaluar, ai dhe Filis kurorëzuan dashurinë me fejesë, teksa gjithë ceremoninë e kishin mbajtur larg syrit të publikut.

Por, tashmë çifti janë martuar dhe kjo gjë u bë e ditur përmes një postimi në një faqe në Instagram, ku shfaqet video nga dasma e tyre.

S4MM dhe Filis shihen të kapur dorë për dorë, ndërsa mysafirët po hedhnin petale trëndafilash në drejtim të tyre.