Martohet futbollisti i Kosovës, Florent Hadërgjonaj - Gazeta Express
string(50) "martohet-futbollisti-i-kosoves-florent-hadergjonaj"

Martohet futbollisti i Kosovës, Florent Hadërgjonaj

Sport

Gazeta Express

27/05/2022 16:50

Florent Hadërgjonaj dhe Dorina Podrimja e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Reprezentuesi i Kosovës këtë e ka bërë të ditur sot përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në “Instagram”, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

“Zyrtarisht Z & Znj Hadergjonaj”, ka shkruar 27-vjeçari.

View this post on Instagram

A post shared by Florent Hadergjonaj (@florenthadergjonaj)

Kujtojmë se Hadërgjonaj nuk është grumbulluar te Kosova për ndeshjet e qershorit. /Gazeta Express/