Martohet aktorja e famshme turke, dalin pamjet e para nga dasma në Ohër - Gazeta Express
string(70) "martohet-aktorja-e-famshme-turke-dalin-pamjet-e-para-nga-dasma-ne-oher"

Martohet aktorja e famshme turke, dalin pamjet e para nga dasma në Ohër

Rozë

Gazeta Express

02/07/2022 10:32

Aktorja e famshme turke, Ebru Şahin, i ka dhënë fund beqarisë. Ylli i telenovelave kurorëzoi dashurinë me partnerin e saj, basketbollistin e Cleveland Cavaliers, Cedi Osman ditën e djeshme. Ceremonia është mbajtur në Ohër, vendlindja e basketbollistit.

Festa u mbajt me një varkë në liqen, ku çifti me të ftuarit u argëtuan të shoqëruar me muzikë maqedonase. Ata do të mbajnë dhe një tjetër dasmë në Çeşme më 7 korrik. Şahin, e cila nisi të shoqërohej me basketbollistin verën e vitit 2020, i tha “Po” propozimit në Kapadokia.

Lexo Edhe:

Minuta e fundit: U martuan Ebru Şahin dhe Cedi Osman! Nuk kam parë kurrë një nuse të tillë! Ebru Şahin u magjeps me të bardha! Ja fotot e para nga dasma...

Duke folur asokohe për propozimin për martesë, Cedi tha: “Ishte gjëja më e bukur në jetën time. Isha shumë i emocionuar dhe shumë i stresuar. Ajo është vërtet e veçantë për mua. E dija që ditën që e pashë. Unazën e kisha që vitin e kaluar dhe mora guximin dhe ia ofrova. Ngjarja më e mirë në jetën time.”

Minuta e fundit: U martuan Ebru Şahin dhe Cedi Osman! Nuk kam parë kurrë një nuse të tillë! Ebru Şahin u magjeps me të bardha! Ja fotot e para nga dasma...
Minuta e fundit: U martuan Ebru Şahin dhe Cedi Osman! Nuk kam parë kurrë një nuse të tillë! Ebru Şahin u magjeps me të bardha! Ja fotot e para nga dasma...
Minuta e fundit: U martuan Ebru Şahin dhe Cedi Osman! Nuk kam parë kurrë një nuse të tillë! Ebru Şahin u magjeps me të bardha! Ja fotot e para nga dasma...
Ebru Şahin dhe Cedi Osman u martuan

/abcnews.al