“Martohen” Kida dhe Mozzik - Gazeta Express
string(24) "martohen-kida-dhe-mozzik"

“Martohen” Kida dhe Mozzik

Muzike

Gazeta Express

13/07/2023 19:29

Mozzik dhe Kida janë bërë bashkë për një tjetër projekt të ri muzikor.

E duket se për këtë këngë kanë punuar jashtëzakonisht shumë, pasi është ndarë në disa pjesa dhe trajton një histori të plotë dashurie.

Lexo Edhe:

“Forever Together” mban titullin ky projekt, i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në të janë të përfshira shumë çështje, ku në një moment shfaqet edhe një ceremoni kurorëzimi e tyre.

Teksti është shkruar nga reperi ferizajas me producim nga Deard Sylejmani.

Ky i fundit u përkujdes po ashtu edhe për miksimin dhe masterizimin.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit Sekuencë.

Dyshja e famshme e estradës shfaqen të mrekullueshëm në klip në secilën pjesë.

Këngën e plotë tashmë mund ta gjeni edhe në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Mozzikut.