Marsi 2024 është muaji perfekt për dashurinë për këtë shenjë të horoskopit - Gazeta Express
string(74) "marsi-2024-eshte-muaji-perfekt-per-dashurine-per-kete-shenje-te-horoskopit"

Marsi 2024 është muaji perfekt për dashurinë për këtë shenjë të horoskopit

Fun

Gazeta Express

01/03/2024 23:15

Është koha të filloni të mendoni për dashurinë në një mënyrë shumë serioze.

Ujori

Lexo Edhe:

Energjia e Peshqve është në shumicë gjatë marsit të vitit 2024, dhe ju ndodh që jeni dikush që mund ta shfrytëzojë atë lloj superndjeshmërie. Ju ndiheni të frymëzuar dhe krijues gjatë kalimeve të shumta të Peshqve që ndodhin këtë muaj. Ndërsa i afroheni Hënës së Plotë dhe Diellit te Dashi, do të ndiheni sikur ju është dhënë dhurata e vërtetë e dashurisë në formën e një personi që ju adhuron absolutisht.

Uau, pra është e vërtetë, apo jo? Nuk po veçohesh si i vetmuari që duhet ta durojë rrugën i vetëm përgjithmonë. Oh jo, jo këtë herë, Ujori. Muaji juaj ka të bëjë me ju që të hapni rrugën që dashuria të vijë tek ju. Më në fund besoni se është e mundur dhe jo thjesht një ëndërr. Ju jeni në lojë tani, dhe e mendoj, është shumë e natyrshme që të jeni këtu. Ju kurrë nuk jeni përjashtuar prej saj. Në fakt, ju vetëm mendonit se jeni.Ajo që është fantastike për Marsin e 2024 është se ju jep idenë të besoni në veten tuaj si një lojtar i qëndrueshëm në botën e dashurisë dhe romancës.

Një moment i vogël njohjeje këtu kthehet në një top bore me ide të mrekullueshme dhe shpresëdhënëse. Po, mund të jesh i dashuruar, dhe po, dikush mund dhe është i dashuruar me ty. Marsi hap portat për ju dhe ju bën të ditur se pjesa tjetër e vitit ka po aq shanse sa edhe këtë muaj. Gëzoni të gjitha, Ujor!