Marina, sensuale në fotot e fundit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/05/2020 20:46

Me i fundit

dpt

Marina, sensuale në fotot e fundit

Rozë

Gazeta Express

21/05/2020 20:46

Marina Vjollca ka vazhduar që të postojë foto tepër interesante dhe seksi në Instagram

Edhe këtë javë, nga vendi i njëjtë, moderatorja ka bërë foto që tregojnë sharmin e saj por edhe asetet e saj seksi.

Nusja e Kosovës ka vazhduar, pavarësisht pandemisë, emisionin e saj humoristik “Klanifornia”.

“Po ti je dritë mi”, ka shkruar ajo derisa shihet që nuk është edhe aq modeste. /GazetaExpress/