Marina ju thotë fansave: Çfarë dëshirash keni për 2022 - Gazeta Express
string(53) "marina-ju-thote-fansave-cfare-deshirash-keni-per-2022"

Yjet

Gazeta Express

31/12/2021 1:14

Marina ju thotë fansave: Çfarë dëshirash keni për 2022

Yjet

Gazeta Express

31/12/2021 1:14

Prezantuesja Marina Vjollca është shfaqur pas një kohe në rrjetet sociale

E sapobëra nënë në këtë fundvit, ka ardhur me disa fotografi, fillimisht për Krishtlindje dhe mandej një tjetër një ditë par Vitit të Ri.

“Çfarë dëshirash keni për 2022?”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë.

Kujtomë se Marina dhe Geti u bënë prindër gjatë muajit nëntor.

Marina kishte lindur në Spitalin Amerikan derisa vajzën ata e quajtën me emrin Marget. /GazetaExpress/