Marina bëhet zeshkane, kështu reagon Geti - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

06/08/2020 10:34

Marina bëhet zeshkane, kështu reagon Geti

Rozë

Gazeta Express

06/08/2020 10:34

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, ditën e djeshme i ka befasuar të gjithë.

Kjo pasi ajo bëri ndryshimin drastik në pamje dhe u shndërrua në një zeshkane seksi.

Nuk dihet nëse i ka ngjyrosur flokët apo ka vendosur paruke mirëpo nuk kishte se si të mungonte komenti publik i burrit të saj Getit.

Në mënyrë komike ai i ka shkruar një koment në Instagram.

“Sa i ngjan gruas time”, ka shkruar ai pranë postimit të fotografisë.