Mari hiti veror i Geasy dhe Majk - Gazeta Express
string(32) "mari-hiti-veror-i-geasy-dhe-majk"

Mari hiti veror i Geasy dhe Majk

Muzike

Gazeta Express

28/06/2022 23:01

Geasy dhe Majk kanë sjell një këngë për fansat e tyre gjatë natës së sotme

Dyshja e njohur e reperëve sjellin kështu bashkëpunimin e tyre të dytë të radhës në bashkë këtë vit.

Kënga është lëshuar sonte në mbrëmje befasisht dhe pa paralajmërim.

Kënga është ritmike dhe është tipike ritmike verore. /GazetaExpress/