Margot Robbie ende në bisedime për ta marrë rolin në “Pirates...” - Gazeta Express
string(60) "margot-robbie-ende-ne-bisedime-per-ta-marre-rolin-ne-pirates"

Margot Robbie ende në bisedime për ta marrë rolin në “Pirates…”

TV/Film

Gazeta Express

16/05/2022 20:46

Margot Robbie është ende në bisedimet për ta pranuar rolin në pjesën e fundit të Pirates Of The Caribbean”…teksa producenti i filmit Jerry Bruckheimer ka konfirmuar se Johnny Depp nuk do të luajë në këtë film

Margot Robbie është ende në garë për të luajtur rolin e një femre në filmin “Pirates of the Caribbean”, ka treguar njeri prej superproducentëve të Hollywoodit, Jerry Bruckheimer në një intervistë për The Sunday Times.

Lexo Edhe:

Filmi aksion 78 vjeçar ka konfirmuar në mënyrë ekstraordinare që Robbie (31), ende është në biseda për të luajtur në serinë e këtij filmi, teksa një skenar është duke u punuar për ta bërë serinë kryesore.

Por, në këtë film do të këtë një ndryshim drastik pasi që ylli origjinal i filmit, Johnny Depp, për momentin ka mbetur pa reputacion dhe ka shumë pak mundësi që të rikthehet në këtë film. /GazetaExpress/