Marcelo e bën hor Carvajalin - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

01/06/2020 23:25

Marcelo e bën hor Carvajalin

Futboll

Gazeta Express

01/06/2020 23:25

Të hënën, 1 qershor, Real Madridi ka nisur stërvitjet normale në grupe.

Gjatë ndeshjes së zhvilluar në Valdebabes, qendrën stërvitoreve, pas ushtrimeve të zakonshme, një moment është shkëputur nga mediat dhe është bërë virale në rrjetet sociale.

Marcelo duket se është shumë në formë, derisa me një lëvizje e bën hor mbrojtësin e djathtë, Dani Carvajal, raporton Gazeta Express.

La Liga do të rinisë me 11 qershor, derisa Reali lojën e parë pas pandemisë e zhvillon me 14 qershor në ‘Alfredo di Stefano’ me Eibarin.