Mane për Bleron: Shife si qeshet baba! - Gazeta Express
string(36) "mane-per-bleron-shife-si-qeshet-baba"

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 1:25

Mane për Bleron: Shife si qeshet baba!

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 1:25

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova ka dhënë një koment për Bleron.

Ai ka thënë se “shumë nga ju jeni dinak dhe kur uleni përball Bleros bëheni të vegjël”.

Lexo Edhe:

Pasi e kishte thënë këtë Blero ka filluar të qesh.

Ndërsa Bledi ka thënë “shife si qesh baba më në fund qesh baba”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.