Mane: Ndaloni gjuhën bullizuese, ju ndjekin edhe moshat më të vogla, shumë prej jush jeni idhuj të tyre - Gazeta Express
string(100) "mane-ndaloni-gjuhen-bullizuese-ju-ndjekin-edhe-moshat-me-te-vogla-shume-prej-jush-jeni-idhuj-te-tyre"

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:22

Mane: Ndaloni gjuhën bullizuese, ju ndjekin edhe moshat më të vogla, shumë prej jush jeni idhuj të tyre

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:22

Në spektaklin ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, këtë të premte, opinionisti Bledi Mane, u ka dhënë banorëve një këshillë.

Ai i ka sugjeruar ata që të largohen nga gjuha bullizuese, derisa e ka përmendur faktin se BBVK ndiqet nga miliona shqiptarë.

Lexo Edhe:

“Kam dëgjuar këtë javë bullizime pafund, kam filluar të dyshoj – a bullizoni edhe jashtë kështu dhe nga inati keni ardhur në shtëpi? Ju duhet të jeni shembull i luftës kundër bullizimit, duke e ditur se shikoheni dhe dëgjoheni nga miliona shqiptarë kudo, dhe nga moshat më të vogla, shumë prej jush jeni idhuj të tyre”, ka thënë ai pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.