Mane drejtuar Kaderit: Mos pretendo se do të duan, veç një shoqe e ke dhe ajo është Alby - Gazeta Express
string(86) "mane-drejtuar-kaderit-mos-pretendo-se-do-te-duan-vec-nje-shoqe-e-ke-dhe-ajo-eshte-alby"

Mane drejtuar Kaderit: Mos pretendo se do të duan, veç një shoqe e ke dhe ajo është Alby

TV/Film

Gazeta Express

20/11/2023 23:04

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane, i ka dhënë këshilla mbi lojën tutje banores më të re, Kaderit.

Bledi ka kërkuar nga Kaderi të mos presë “dashuri” nga banorët e BBVK-së.

Lexo Edhe:

“Mos harro ata banorë kanë 30 ditë aty brenda, ata janë protektiv dhe posesiv, sepse kanë bërë një rrugëtim të gjatë, mos pretendo që do të presin me dashuri”, ka thënë pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.