Mane drejtuar Blerandos: Ti je Alba versioni mashkullor, nuk do dashuri por vëmendje - Gazeta Express
string(82) "mane-drejtuar-blerandos-ti-je-alba-versioni-mashkullor-nuk-do-dashuri-por-vemendje"

TV/Film

Gazeta Express

21/11/2023 0:19

Mane drejtuar Blerandos: Ti je Alba versioni mashkullor, nuk do dashuri por vëmendje

TV/Film

Gazeta Express

21/11/2023 0:19

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane, e ka komentuar lojën e Blerandos brenda aventurës televizive të “Vëllait të Madh”.

Mane ka thënë se Blerando “duket si naiv, por është djall”, derisa e ka quajtur “Alba, versioni mashkull”.

Lexo Edhe:

“Ti je një lojtar që hiqesh si naiv, kinse je i padjallëzuar, kërkon vëmendje, sikur ti je aty në mënyrë të padrejtë, dhe ti je një Alba, versioni mashkull. Ti nuk do dashuri, ti do vëmendje”, ka thënë Mane.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.