Manchester Unitedi i ofron 64 milionë euro për yllin e Interit - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

12/07/2020 11:16

Manchester Unitedi i ofron 64 milionë euro për yllin e Interit

Futboll

Gazeta Express

12/07/2020 11:16

Manchester Unitedi dëshiron ta përforcojë mbrojtjen me qendërmbrojtësin e Interit, Milan Skriniar.

Djajtë e kuq janë favorit për ta blerë Milan Skriniarin nga Interi gjatë vetës, transmeton Gazeta Express.

Gjiganti anglez Manchester Unitedi ia ka ofruar Interit plot 64 milionë euro për Skiniarin, sipas Tuttosport.

Përveç Unitedit, në garë për sllovakun janë edhe rivali Manchester City, Real Madridi dhe Bayern Munich.

Skriniar ka lënë të kuptohet se mund ta braktisë Interin këtë verë. /Gazeta Express/