Manchester City me mungesa kundër Leicester City, formacionet - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

27/09/2020 16:38

Manchester City me mungesa kundër Leicester City, formacionet

Futboll

Gazeta Express

27/09/2020 16:38

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester City dhe Leicester City.

Pep Guardiola do të jetë pa disa lojtarë kryesor, veçuar sulmuesit; Sergio Aguero dhe Gabriel Jesus.

Objektivi i Barcelonës, Garcia, e nis titullar këtë takim, raporton Gazeta Express.

Manchester City:

Leicester City: