Man Utd – Newcastle, formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(39) "man-utd-newcastle-formacionet-zyrtare-2"

Futboll

Gazeta Express

15/05/2024 20:10

Man Utd – Newcastle, formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

15/05/2024 20:10

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester United dhe Newcastle, e mbetur nga java e 34-të në Premierligë.

Newcastle aktualisht gjendet në vendin e gjashtë me 57 pikë, pozitë kjo që dërgon në Ligën e Konferencës edicionin e ardhshëm.

Lexo Edhe:

Në anën tjetër, Manchester United është i teti me 54 pikë, tri më pak se kundërshtari i sontëm.

Formacionet zyrtare: