Man Utd dominon me çmimet e më të mirëve në muajin shtator në Premierligë - Gazeta Express
string(73) "man-utd-dominon-me-cmimet-e-me-te-mireve-ne-muajin-shtator-ne-premierlige"

Man Utd dominon me çmimet e më të mirëve në muajin shtator në Premierligë

Futboll

Gazeta Express

30/09/2022 14:25

Marcus Rashford e ka fituar çmimin e futbollistit më të mirë të muajit shtator në Premierligë.

2 gola dhe 2 asiste gjatë këtij muaji, i dhanë atij epitetin e më të mirit për shtator, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndërkohë, trajneri i Manchester Unitedit, Erik ten Hag fitoi çmimin e trajnerit të muajit shtator në elitën e futbollit anglez.