Man United jashtë garës për Haalandin - Gazeta Express
string(37) "man-united-jashte-gares-per-haalandin"

Man United jashtë garës për Haalandin

Sport

Gazeta Express

21/01/2022 11:00

Haaland është i paarritshëm për Manchester Unitedin.

Sipas ESPN, Manchester United është jashtë garës për ta transferuar sulmuesin e Borussia Dortmund, Erling Haaland.

Lexo Edhe:

Djajtë e Kuq po shikojnë mundësi të tjera pasi kanë kuptuar se Haaland ka zgjedhur Real Madridin, që është favoriti numër një për të nënshkruar me 22-vjeçarin.

Nëse jo në Madrid, opsione tjera më reale se United, janë City, Barcelona dhe PSG. /Gazeta Express/