Man City kërkon titullin e katërt radhazi në Premierligë, formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(76) "man-city-kerkon-titullin-e-katert-radhazi-ne-premierlige-formacionet-zyrtare"

Futboll

Gazeta Express

19/05/2024 16:22

Man City kërkon titullin e katërt radhazi në Premierligë, formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

19/05/2024 16:22

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe West Hamit, e vlefshme për javën e fundit në Premierligë.

Vetëm fitorja sot i kryen punë skuadrës së Pep Guardiolas për t’u shpallur kampion për herë të katërt rresht në Angli.

Lexo Edhe:

Në anën tjetër, West Ham luan pa ndonjë objektiv

Formacionet zyrtare: