Malin, tregon “tulat” në plazh - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/06/2020 19:42

Malin, tregon “tulat” në plazh

Rozë

Gazeta Express

29/06/2020 19:42

“Normalizoni trupat Normal”! Kështu i është adresuar fansave të saj Malin Anderson derisa ka treguar trupin e saj të kolme gjatë pushimeve të saj në Spanjë

Ajo është parë duke bërë poza seksi në Tenerife, të cilin fluturim për atje ajo e bëri derisa ishte nën ndikimin e alkoolit.

Megjithatë, tani Malin Andersson ka treguar format e saj sensacionale në bikine të kaltra këtë të hënë.

Ylli 27 vjeçar i Love Island po ashtu ka bërë një koment për këto foto për fansat e saj.

“Normalizoni trupat normal”, ka thënë ajo derisa ka shtytur fansat që mos të vuajnë dhe të tregojnë trupin pavarësisht çfarë është ai. /GazetaExpress/