Makina superluksoze, shihni me çka shkuan nxënësit shqiptarë në mbrëmjen e maturës - Gazeta Express
string(81) "makina-superluksoze-shihni-me-cka-shkuan-nxenesit-shqiptare-ne-mbremjen-e-matures"

Lajme

Gazeta Express

30/06/2022 10:49

Makina superluksoze, shihni me çka shkuan nxënësit shqiptarë në mbrëmjen e maturës

Lajme

Gazeta Express

30/06/2022 10:49

Mbi 34 mijë nxënës mbyllën maturën këtë vit, për të hyrë në një tjetër cikël të jetës së tyre.

Dhe ashtu siç është bërë tashmë traditë në Shqipëri, prej shumë vitesh, maturantët e çdo shkolle mblidhen të gjithë sëbashku në përfundim të maturës për të festuar mbylljen me sukses të viteve të gjimnazit.

Lexo Edhe:

Por ajo që bie në sy është luksi i shfrenuar i të rinjve shqiptarë.

@abcnews_al

Matura e “luksit”, shihni me çfarë mjetesh shkuan nxënësit në mbrëmjen e maturës

♬ original sound – Abc News Albania

Siç shihet edhe në video, maturantët shkodranë kanë zgjedhur që të lëvizin me mjete superluksoze, të cilat vlejnë mijëra euro, në mbrëmjen e maturës.

/Abcnews.al/